ČISTENIE STRIECH, FASÁD A ODKVAPOVÝCH ŽĽABOV

Tieto práce vykonávame pomocou horolezeckej a lanovej techniky a v niektorých prípadoch využívame vysokozdvižnú plošinu. Práce sú realizované najčastejšie pre rodinné domy, priemyselné haly a výškové budovy. Čistenie striech, odkvapových žľabov a fasád patrí medzi nevyhnutné kroky pre zvýšenie ich životnosti a v neposlednom rade aj ich estetických vlastností, viac si môžete prečítať v tomto článku.

Čistenie povrchu striech od starých náterov, machov, húb a rias zohráva dôležitú úlohu k vytvoreniu vhodného podkladu pre aplikáciu náteru. 

Povrchy čistíme vysokotlakovým zariadením na benzínový pohon (max. tlak 275 bar).

Túto technológiu čistenia je možné použiť pre rôzne typy striech

  • plechové

  • betónové

  • asfaltové

  • eternitové

ČISTENIE STRIECH

ČISTENIE FASÁD

Každý si praje aby jeho fasáda aj po niekoľkých rokoch vyzerala ako nová, avšak bez náležitej starostlivosti to nieje možné.

Aby sme vrátili vašej fasáde estetickosť používame vysokotlakové zariadenie, ktoré zvládne vyčistiť akýkoľvek typ fasády. Z vlastnej skúsenosti odporúčame na vyčistenú fasádu aplikovať penetračný náter pomocou airless technológie, ktorý vytvorí vhodné prostredie pre naviazanie ďalších vrstiev. Následne na tento podklad aplikujeme fasádne farby.

Fasádne farby sa delia do kategórii podľa použitého spojiva na: vápenné, latexové, akrylátové, silikátové, silikónové a rozpúšťadlové. Každý druh spojiva má svoje charakteristické vlastnosti a tým pádom aj oblasti použitia. Ak presne neviete aký typ farby je vhodný práve pre vašu fasádu, neváhajte nás kontaktovať, radi vám poradíme.

ĎAĽŠIE SLUŽBY, KTORÉ PONÚKAME

© 2019 - 3J výškové práce

výškové práce